Zaczęło się jak zawsze... od mody.

Po kolejnej wizycie w Wielkiej Brytanii stwierdziliśmy, że zarówno atmosferę londyńskiego City jak i styl brytyjskiej ulicy da się przenieść na polskie ulice. Postawiliśmy na wchodzący wówczas Urban Style. Ten trend modowy opisują pojęcia takie jak oversize czy grunge, bo miejski styl musi być przede wszystkim wygodny. Odpadają więc niebotyczne obcasy, długie spódnice czy "odjechane" dodatki. Klasyką jest minimalizm: jeansy, płaskie buty, kurtka i chusta. Całość dopełniona koszulą w kratę czyli absolutnym "must have" świata w stylu urban.

Okulary to modowy dodatek który nadaje nam charakteru oraz sprawia, że nasz wygląd staje się całością.

Mieliśmy szczęście rozpocząć współpracę z najlepszymi markami brytyjskiego nurtu urban w dziedzinie opraw okularowych. Bench, Lee Cooper czy Henleys są od wielu lat uważane za wyznaczające trendy w świecie mody. Nie szokujemy, bo ulica to nie wybieg dla modelek. Wiemy że okulary, to bardzo ważny element w naszym wyglądzie. Mogą zdecydować o tym jak będziemy postrzegani. Chcemy i robimy wszystko, by w naszych okularach kobiety miały klasę i były uwodzicielskie, zaś mężczyźni mieli elegancję i styl.

W biznesie z sukcesem stawiamy na lojalność i dobre relacje z partnerami. Reputacja firmy i zaufanie do niej jest jedną z największych wartości firmy. Dlatego staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty nie zapominając o rzetelności wobec kontrahentów, pracowników, skarbu państwa oraz o odpowiedzialnym podejściu do środowiska naturalnego. Dlatego w CIS Primavision wdrożyliśmy kodeks etyki dla przedsiębiorców przygotowany przez Krajową Izbę Gospodarczą. To nasze uznanie dla wartości i zobowiązanie do przestrzegania przyjętych norm.


Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń.

+48 605 144 866 biuro@primavision.pl